Srpen 2009Team 10

21. srpna 2009 v 21:11
Team 10

Do tohoto teamu patří: Ino Yamanaka
Shikamaru Nara
Chouji Akimichi
Jejich Jounin učitel je Asuma Sarutobi

Temto team je zpočátku považován za team tří lenochu. Ino, Shikamaru a Chouji tvoří druhou generaci tria Shika-Ino-Cho kterou před tím tvořili jejich otcové. Asuma si zpočátku stěžoval že dostal takoví team ve kterým je žrout, lenoch a barbína ale postupem času mu všichni přirostli k srdci.
Team 7

21. srpna 2009 v 21:10
Team 7

Do tohoto teamu patří: Sakura Haruno neboli srdce teamu
Naruto Uzumaki neboli energie teamu
Sasuke Uchiha neboli síla teamu
A jejich Jounin učitel je Kakashi Hakate neboli kopírovací ninja.

Tato skupina zpočátku neměla dobrou skupinovou práci, protože Sasuke a Naruto jsou už od dětství zanepřehlí rivalové kteří spolu ve všem soupeří. Sasuke chtěl většinou dělat vše sám a myslel si že když ostatní nejsou tak dobrý jako on jsou jen přítěží. Naruto se zase do všeho hrne po hlavě bez přemýšlení a Sakura se většinou ani nezapojila a nebo si všímala jen Sasukeho do kterýho je zamilovaná. Problém byl i v tom že Sakura je bláznivě zamilovaná do Sasuke ten si jí ale nevšímá jako ostatních holek. Na rozdíl od Sasukeho, má o Sakuru zájem Naruto kterýho si zase nevšímá Sakura. Ale i přes tohle všechno vytvoří časem skvělí team se skvělou skupinovou práci.


Mam tu pro vás další obrázky kakashiho

20. srpna 2009 v 23:39 | Sylva, má jen má ruční tvorba |  obrázky


Naruto movie 5 Kizuna (pouta)

18. srpna 2009 v 0:58 | http://hokage.webnode.cz


Zpádky doma už od včerejška!!!

18. srpna 2009 v 0:42 | Sylva, má jen má psaně ruční tvorba |  vzkazy
Zdárek, jsem tu, sedím tu a píšu tu zas po týdnu a něco u počítače!!!! XD.

Teď asi, tuším že se vám v hlave pephravákde jsem vubec byla! No jelikož jsem byla ten den co jsem odižděla hrozně lína, jsme nenapsala že odíždím. Kam? Na hracholusky! S kým? Jako doprovod si mně určila Babička, děda společně s Nikol, segra. Proč sem teda nepřipravila články na ostatní dny??? dobrá otázka! Odpověd už zde byla zmíněná, BYLA JSEM NESKUTEČNĚ LÍNA!!!!

Takže GOMEN GOMEN GOMEN GOMEN GOMEN GOMEN GOMEN GOMEN!!!!!!!

Něco sem přidam za ten týden co tu budu! *v sobotu zas opouští své sladké peřinky! A pokeckuje na taneční tábor. Fakt rána! Něco takovýho! To prkno a na taneční tábor tak to bude síla!*

Pro upřesnění tančení mi nějde a násilím se byla dovlečená pro souhlas s přijetím!!! Na kroužky jsem chodila ale jenom chvíli potom mě to omrzelo, jako byvilo mně to, aby jste to špatně nepochopili ale nemam ráda když mi někdo určuje kdy mam kde bejt. *XD proto asi už několikrát přišla pozdě do škol i když se u nám fakt zaspat nedá!*

Protože nejdřív zvoní telefon že máme vstávat v 6:40. Potom zvoní zvonëk, ohlašující Terku v 7:15 a nakonec zvoní pro změnu, aby se nenudil znovu zvonek který k nám přivádí Helču. Kevšemu kdybysme byli tak hotoví že bysme neslyšeli zvonek, tak Terka s klíčem nám naše lebedění určitě překazí. No co říct u nás nění nikdy klid!! XD

Ale to jsem zas od tématu! Pokud, co se mího testu tíče bude to trvat díl jsem nespolehlivej čověk a tak nesmíte brát vážně když řeknu že to bude do týdne! Určitě to bude, ale ne do konce prázdnin! Teď teprve začnu psát druhý vyhodnocení. Chci aby se mi to povědlo a tak si nechávám dost času.

Tak to je asi vše jdu něco přidávát, jestli se nezcvoknu z toho že se nemužu koukat na Naruta protože mi to nefunguje! Béééééééééééééééééé, fňuk, Fňuk!

Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu

10. srpna 2009 v 0:33 jutsu
  • Český název: Živel země: Sebevražedný hlavodrť
  • Používá jí: Kakashi Hakate, třetí hokage, Oki
  • Typ: D
  • Popis techniky: Uživatel se vynoří ze zemně a stáhne pod zem útočníka tak aby mu šla vidět jen hlava.
  • Tato technika se objevila v seriále v páté epizodě.

Recept na NATTO

10. srpna 2009 v 0:26 | Zdroj: http://www.nakupka.cz/vyrobek/natto-sojovy-vyrobek/
Popis produktu NATTO sojový výrobek:
Natto je tradiční japonský výrobek vyráběný z fermentovaných sójových bobů. Často podávaný k snídani. Je bohatým zdrojem proteinů. Natto a sojová pasta miso (sojové boby, sůl, koji) se smíchají a vytváží bohatý zdroj živin. Natto má zajímavou chuť, lepkavou kozistenci a typické aroma, které může zanechat nepříjemný zápach dechu.
Natto podáváme s rýží a často jej dochucujeme sojovou omáčkou, česnekem, pórkem, hořčicí, či cukrem
složení: fermentované sójové boby, voda a hořčice (je v balení oddělena)
hmotnost: 100g
použití: typická japonská snídaně


Zdroj: http://www.nakupka.cz/vyrobek/natto-sojovy-vyrobek/

S.94.Děštivá noc!

9. srpna 2009 v 0:22 Naruto shippuuden episode(s českýma titulkama)